Take a fresh look at your lifestyle.

Sosyal Sorumluluk Zirvesi 6-7 Aralık’ta

Sosyal sorumluluk dünyasının en kapsamlı etkinliği Sosyal Sorumluluk Zirvesi, 6-7 Aralık’ta “rekreasyon” temasıyla düzenleniyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda, Yeditepe Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nin açılışını iştirakleri halinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İstanbul’un ilk Büyükşehir Belediye Başkanı, İstek Vakfı ve Yeditepe Üniversitesi Kurucusu Bedrettin Dalan yapacak.

Etkinlik programını incelemek, bağış yapılacak kurumların ve konuşmacıların tamamını görmek ve bilet almak için: www.sosyalsorumlulukzirvesi.com

Türkiye’nin en iddialı projelerini gerçekleştiren şirketler, yarattıkları değerle adını dünyaya duyurmuş sivil toplum kuruluşları ve dünyayı değiştirmek için elini taşın altına koymaya hazır muhteşem bir kitle buluşacak!

Yunus Günçe’nin eğlenceli sunumuyla gerçekleşecek etkinlik; 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk, global sivil toplum ekosisteminin en önemli isimlerinden İbrahim Betil, Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü Mehru Aygül, IDEA Universal ile Afrika’daki insanlara su ulaştıran ve akıllı köyler inşa eden Hayri Dağlı, TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, İKSV Alt Kat Yöneticisi Elif Obdan, sürükleyici sunumuyla Selim Geçit ve daha nice toplum lideri ismi ağırlayacak. Ünlü şarkıcı Bora Duran’ın da akustik performansıyla renk katacağı etkinliğin tüm biletler gelirleri; AKUT, Ege Orman Vakfı, Altı Nokta Körler Derneği, HAÇİKO, Down Sendromu Derneği’nin de aralarında bulunduğu 23 sivil toplum kuruluşuna bağışlanacak.

Tarih: 6-7 Aralık 2019

Yer: Yeditepe Üniversitesi İnan Kıraç Konferans Salonu, Ataşehir/İstanbul

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemizi geliştirmek için, amaçlarla sınırlı ve gizliliğe uygun şekilde çerez kullanmaktayız. Nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat Daha Fazla Pilgi

X