Take a fresh look at your lifestyle.

Kontrol Bende Projesi Gönüllü Eğitmenlerini Arıyor

Habitat Derneği, kişisel bilgilerin ve sosyal medya hesabının güvenliği konusunda sürekli olumsuz durumlarla karşılaşan bireylerin bu olumsuz durumlar meydana gelmeden alabilecekleri önlemler konusunda farkındalık sağlamasıyı hedefleyen  “Kontrol Bende” projesi için gönüllü eğitmenlerini arıyor.  

30 ilde yürütülen projenin Eğitmen Eğitimi 5-8 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Eğitim için son başvuru tarihi 28 Şubat 2020. 

Proje illeri: Adana, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bursa, Bolu,  Çanakkale, Diyarbakır, Denizli, Edirne, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Nevşehir, Samsun, Tekirdağ, Şanlıurfa, Rize, Van, Yalova.

2. Whatsapp Grubumuz Açılmıştır. Editör tarafından sadece önemli haberlerin paylaşımı yapılmaktadır.

Kimler eğitmen olabilir? 

Sivil toplum kuruluşları, öğrenci kulüpleri, gençlik meclisleri gibi gençlik çalışmalarında bulunan kurumlarda yer alan ve/veya gönüllü proje eğitmeni olma motivasyonuna sahip 15-30 yaşları arasındaki proje illerinde yaşayan gençlerin eğitmen eğitimine başvurmasını bekliyoruz. 

Eğitmenlerin sorumlulukları nelerdir? 

Gönüllü eğitmenlerden proje ekibiyle iş birliği içerisinde çalışarak aldıkları eğitmen eğitimi doğrultusunda yerel eğitimler vermeleri ve bir yıllık dönemde en az 250 kişiye ulaşmaları ve eğitimlerini raporlamaları beklenmektedir. Ayrıca yaşadığı ilde projenin eğitim dışı faaliyetlerinin yürütülmesi ve projenin savunuculuğunu yapması beklenmektedir. 

Eğitmen Eğitimi detayları nelerdir?

  • Eğitmen eğitimi, 5-8 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
  • Katılımcıların konaklama, yeme içme ve ulaşım masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.
  • Her türlü sorunuz için elif@habitatdernegi.org adresinden bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemizi geliştirmek için, amaçlarla sınırlı ve gizliliğe uygun şekilde çerez kullanmaktayız. Nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat Daha Fazla Pilgi

X