Take a fresh look at your lifestyle.

The Prince Claus Fonu Ağ Ortaklığı Hibe Teklif Çağrısı

Kültürel ve sanatsal girişimleri desteklemek, yaratıcı sesleri büyütmek için çeşitli çalışmaları destekleyen The Prince Claus Fonu, kuruluşların güçlü ve ilgili kültür sanat organizasyonlarıyla birlikte sürdürülebilir uluslararası ağ oluşturması hedefiyle yeni dönem çağrısı yayınlandı. Ağ ortaklık hibesi için son başvuru tarihi 10 Şubat 2020.

Kararın bildirimi: Nisan 2020 başı

Sadece kısa listeye alınan başarılı başvuru sahiplerinden Ağ Ortaklığı Hibe için ayrıntılı bir başvuru formu sunmaları istenecektir. Bunun kesin son tarihi doğrudan kısa listeye giren başvuru sahiplerine iletilecektir.

Fon ifade özgürlüğü üzerinde çalışan kültürel organizasyonların yerel faaliyetlerini destekleyen küresel bir ağı oluşturmayı ve bu ağ aracılığıyla dünyanın diğer bölgelerinde benzer düşünen kuruluşlarla düzenli alışveriş, işbirliği ve bilgi paylaşımını sağlamayı hedefliyor.

Üç yıl sürecek olan programda öncelikli desteklenecek alanlar şöyle; 

  • İfade özgürlüğü üzerinde çalışan kültürel organizasyonların yerel faaliyetlerini destekleyen küresel bir ağın oluşturulması; dünyanın diğer bölgelerinden benzer düşünen kuruluşlarla düzenli değişim, işbirliği ve bilgi paylaşımının sağlanması;
  • Kültürel organizasyonların etkilerini optimize etmek için yeteneklerini ve yapısal sürdürülebilirliğini güçlendirmek;
  • Yerel toplulukların kendilerini ifade etmelerini sağlayan yeni yerel kültürel girişimlerin sağlanması

Başvuru dökümanları için buraya bakabilirsiniz. 

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemizi geliştirmek için, amaçlarla sınırlı ve gizliliğe uygun şekilde çerez kullanmaktayız. Nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat Daha Fazla Pilgi

X