Take a fresh look at your lifestyle.

Sivil Toplum Uygulama Ağı, Sivil toplum faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek, Sivil Toplum Kuruluşlarının daha Şeffaf ve Hesap verebilir olmalarını teşvik etmek ve bu yolla bağış kültürünü dönüştürmek ve geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Sivil Toplum Uygulama Ağı, STK’ların görünürlük çalışmalarına destek olmak, sivil toplum haberciliği yapmak, stk’ların birbirleriyle ağ oluşturma ve ağları sürdürebilmelerine ve kurumsal alt yapılarını güçlendirmelerine yönelik olarak; örgütsel, yönetsel, finansal, hukuksal altyapıları ile iletişim ve insan kaynakları kapasitelerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Siviltoplum.com Portalında sivil toplum ve STK’lar hakkında haberleri, gerçekleştirilen çeşitli etkinlik ve kampanya duyurularını, sivil toplum kuruluşlarında profesyonel ve gönüllü çalışma fırsatlarını, bu alanla ilgili yazılı ve görsel başvuru kaynaklarını ve araştırma yazılarını bulabileceksiniz. Sivil Toplum Uygulama Ağında, sivil toplumla ilgili haberler, duyurular, tanıtımlar ve kampanyaların izlenebilecek. Aynı zamanda bu alanda geçmişten günümüze yapılan tüm çalışmalara yer verilecek. Konu ile ilgili akademik makaleler, kitaplar, köşe yazıları ve bunun gibi çalışmalar incelenebilecek. STK yönetimi hakkında kaynaklara, STK’lara yönelik eğitimlere ulaşılabilecek. STK’lar gönüllü ve profesyonel çalışan bulabilecekler, etkinliklerini duyurabilecekler ve diğer STK’larla işbirliği yapabilecekler.

Bizimle iletişim kurmak isterseniz iletisim@siviltoplum.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Sitemizi geliştirmek için, amaçlarla sınırlı ve gizliliğe uygun şekilde çerez kullanmaktayız. Nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat Daha Fazla Pilgi

X