Take a fresh look at your lifestyle.

Gençlik STK’ları için Etki Değerlendirme, Araştırma Yöntemleri ve Savunuculuk Eğitimi

Hayal Ortakları Derneği ve Kalkınma Analitiği Derneği, “Gençlik STK’larının Araştırma ve Savunuculuk Kapasitelerinin Artırılması” projesi kapsamında gençlerle ve gençlere yönelik çalışan STK’lar için bir araştırma, etki değerlendirme yöntemleri, savunuculuk ve iletişim eğitimi düzenleyecek. 

17-21 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul’da ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan eğitime başvuru için son tarih ise 6 Ocak 2020

Eğitime Türkiye’nin her yerinde gençlerle ve gençlikle ilgili çalışan STK’ların personeli katılabilecekken, başvuru sahiplerinin bir gençlik STK’sında profesyonel olarak çalışıyor olması ve başvurularının STK yönetimi tarafından onaylanması gerekiyor. 

Eğitim içeriği şöyle, 

  • Sosyal Etki Değerlendirme nedir? Etki Değerlendirme Yöntemlerine Giriş
  • Niceliksel, Niteliksel Araştırma Metotları & Karma Araştırma Yöntemlerinin Kullanımı
  • Örneklerle Gençlik Güçlendirme Programları & Ölçümleri
  • Gençlik STK’ları için İletişim & Savunuculuk
  • Vaka Çalışmaları & Uygulamalı

Atölyeler 17-21 Şubat tarihleri ve 09:00 – 16:00 saatleri arasında Zemin İstanbul, Şişhane‘de gerçekleştirilecek. Eğitim başvuru sonuçları ise 17 Ocak‘ta açıklanacak. 

Eğitime başvurmak için lütfen tıklayınız.


Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemizi geliştirmek için, amaçlarla sınırlı ve gizliliğe uygun şekilde çerez kullanmaktayız. Nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat Daha Fazla Pilgi

X